BON Optik Blansko

Příběh B.ON optik Blansko

Od roku 2011 působí B.ON optik v Blansku. Zpočátku jsme vás vítali v obchodním centru Ježek, od roku 2014 vás vítáme na nové adrese na Náměstí Svobody 13/9. Místo je to strategicky dobře zvolené.

Před optikou zaparkujte a v naší blízkosti najdete i spoustu dalších kvalitních obchodů, at už s potravinami nebo jinými službami. Oční optika je bezbariérová a díky prostoru a vybavení plní status nestátního zdravotnického zařízení.

O váš zrak a správný výběr brýlí se starají:

Bc. Brigita Ondroušková, DiS. – v současné době na mateřské dovolené. Vystudovala Vyšší odbornou školu Merhautova Brno, a poté Univerzitu Palackého v Olomouci, obor Optometrie. Své první zkušenosti a dovednosti získala v  zaměstnání v oční optice v Brně, za které je vděčná zejména svým nadřízeným, kteří jsou dodnes i skvělými přáteli.

Mgr. Nikola Kakáčová (dříve Celá) – vystudovala Masarykova Univerzitu v Brně, obor optometrie. Nikola v oční optice působí již od doby během studia optometrie. Za tu dobu díky její pýli a chuti se učit se dostala na post vedoucí oční optiky a oční optika v jejich rukou je v těch nejlepších možných .

Bc. Lenka Urbanová, DiS. – vystudovala vyšší odbornou školu Merhautova Brno, a poté Univerzitu Palacekého v Olomouci, obor optometrie.  Před námi sbírala zkušenosti a dovednosti v oční optice v Brně. Nyní je neodmyslitelnou součástí týmu B.ON optik.

Všichni se snažíme, abyste u nás našli to, co hledáte, dle vašich požadavků,  ale i něco navíc – poradenství, měření zraku, servis…

Těšíme se na vás v B.ON optik Blansko – hned vedle vinotéky u Brázdů.